Hallituksen sähköposti: kutu-hallitus@lists.utu.fi

Otathan meihin yhteyttä ensisijaisesti hallituksen sähköpostin kautta, jotta asiasi tavoittaa meidät parhaiten!


Puheenjohtaja/Kirjasto – ja tilavastaava

Riina Tissari / riina.a.tissari@utu.fi

Varapuheenjohtaja/Sihteeri/Tiedottaja

Anna-Kaisa Hacklin  / anna-kaisa.m.hacklin@utu.fi

Taloudenhoitaja/Tutorvastaava

Akseli Sääksmäki / akseli.t.saaksmaki@utu.fi

Tiedottaja/Sosiaalipoliittinen vastaava/Etnologian koulutuspoliittinen varavastaava

Tuuli Hiidensalo / tuuli.j.hiidensalo@utu.fi

Tapahtumatiimi/Ympäristövastaava/Sosiaalipoliittinen vastaava

Reea Viitasalo / reea.k.viitasalo@utu.fi

Tapahtumatiimi/Folkloristiikan koulutuspoliittinen vastaava 

Sofia Alanen / sofia.h.alanen@utu.fi

Uskontotieteen koulutuspoliittinen vastaava/Myyjäisvastaava

Dora Aro / dora.j.aro@utu.fi

Tapahtumatiimi

Pinja Hiltunen / pinja.m.hiltunen@utu.fi

Tapahtumatiimi

Peppi Leinonen / pepp.o.leinonen@utu.fi

Varajäsen/Etnologian koulutuspoliittinen vastaava

Noora Luukko / noora.e.luukko@utu.fi