Hallituksen sähköposti: kutu-hallitus@lists.utu.fi


Puheenjohtaja / kansainvälisyysvastaava

Heidi Isohanni / heiisoz@utu.fi

Varapuheenjohtaja / liikunta- ja kulttuurivastaava

Oskari Pekonen  / otjpek@utu.fi

Sihteeri / sosiaalipolitiikka- ja yhdenvertaisuusvastaava

Ronja Kantola / roanka@utu.fi

Taloudenhoitaja / kansatieteen koulutuspoliittinen vastaava

Noora Luukko / noora.e.luukko@utu.fi

Tiedottaja / tapahtumavastaava / tilavastaava

Reea Viitasalo / rekvii@utu.fi

Tapahtumavastaava / tiedottaja

Juho Nuutinen / juho.o.nuutinen@utu.fi

FOKAUS-aineiden koulutuspoliittinen vastaava / alumnivastaava / uskontotieteen koulutuspoliittinen vastaava / tuutorivastaava

Riina Tissari / riina.a.tissari@utu.fi

Myyjäisvastaava / ympäristövastaava

Viivi Peltonen / viivi.m.peltonen@utu.fi

Folkloristiikan koulutuspoliittinen vastaava / Kirjastonhoitaja

Anastasia Hartikainen /anastasia.a.hartikainen@utu.fi

Myyjäis- ja kahvitusvastaava / kulttuurivastaava

Aurora Millasnoore / aurora.a.millasnoore@utu.fi

sosiaalipolitiikka- ja yhdenvertaisuusvastaava

Sanni Lilja / saeeli@utu.fi